KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407157
nr 1340 7157
Oidentifierad konstnär. Nattligt marinmotiv. Ej signerad. Olja på duk, 26x37cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 18:55:38
100 kr
200 kr
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
6
600 kr